Rezervace


Náhradníci (hlídání volného místa)

Stává se Vám, že se chcete přihlásit na vybranou lekci a je již plně obsazena? Přinášíme Vám možnost si nastavit hlídání volného místa u vybrané lekce. Pokud se uvolní místo na této lekci budete informováni e-mailem a náleží Vám právo si rezervovat volné místo mezi prvními.

Jak nastavit hlídání

  1. Přihlaste se do zákaznické zóny.
  2. V rezervačním systému si vyberte lekci, která je plně obsazena a na kterou si chcete nastavit hlídání.
  3. V informacích o lekci klikněte na odkaz "nastavit hlídání".
  4. Zobrazí se Vám formulář, ve kterém zkontrolujte informace o lekci, a pokud vše souhlasí, potvrďte jej.
  5. Takto se nastaví hlídání na danou lekci. Zde naleznate přehled lekcí, na které máte nastaveno hlídání.

Díky tomuto nastavení se stáváte náhradníkem, tzv. čekatelem na volné místo. Jakmile se uvolní místo na dané lekci, pošle se všem klientům, kteří mají nastaveno hlídání u této lekce, zpráva e-mailem. Poté záleží na nejrychlejší reakci a objednání dané lekce.

Hlídání vybrané lekce Vám nezaručí, že se na lekci přihlásíte. Tato funkce Vám pouze pomůže při hlídání volného místa a v případě, že se uvolní místo budete o tom informováni. Vytvořit rezervaci musíte vytvořit následně sami.

Pokud si nastavujete hlídání, žádné kredity se Vám neodečítají. Ty Vám budou odečteny až v případě, že si objednáte rezervaci na danou lekci.

Přehled lekcí, na které máte nastaveno hlídání si můžete zobrazit v zákaznické zóně. Zobrazeno je pouze hlídání na aktivní lekce, ty které se již konali zobrazeny nejsou. V přehledu si můžete jednoduše mazat hlídání, které již nepotřebujete.

Zrušení hlídání lekce se již nepotvrzuje, zobrazí se Vám pouze hlášení že vybrané hlídání bylo zrušeno.